Leštenie svetlometov

DSC_0063DSC_0067

Veľa automobilov ma dnes zažltnuté alebo  matné svetlomety spôsobené UV žiarením. Bohužiaľ to vedie k zníženiu vzhľadu celého vozidla ale aj zníženie svietivosti svetlometov.

Prečo sa rozhodnúť pre leštenie svetlometov.

Bezpečnosť

Najmä v noci a za zníženej viditelnosti keď učastníci   cestnej premávky nie su označený reflexnými prvkami, vám leštenie svetlometov  pomôže aby ste skôr videli a predvídali situáciu. Neposlednom rade vás lepšie budú vidieť aj ostatný.

Drahá výmena svetiel.

Nemusíte platiť drahú výmenu svetlometov takže šetrite  peniaze a čas. Nekupujte iné svetlomety a originály vymeníte.  Je veľa predajcov ktorý ponúkajú Čínske svetlomety . Nedajú sa rozoznať od originálov. Tieto svetlomety sú nekvalitné majú väčšie odchýlky svietenia .Na plaste je nanesení slabý lak ktorý vydrží okolo 2 roky. Dajte si preleštiť originály za prijateľnú cenu. Leštenie trvá približne 2 hodiny a takto preleštené svetlomety vydržia okolo 2 roky. Svetlomety sa počas leštenia nedemontujú .

Problém na STK

Pri návšteve stanice technickej kontroly pamätajte na to že vaše svetlomety musia mať určitú predpísanú svietivosť. Pokiaľ ju nemajú tak vaše vozidlo neprejde STK preto ak máte zažltnuté svetlomety navštívte nás pred absolvovaní STK.

Profesionálne do 30 minút.