MOBILNÝ SERVIS

Nemáte čas prísť k nám opraviť si poškodené čelné sklo? Riešením je mobilný servis. Vaše poškodené sklo vieme opraviť aj u vás doma, vo firme, pred školou …

Koľko času potrebujete?
Oprava 1 cm prasklinky trvá v priemere 30 min. Dve prasklinky 40-50 min. Čas opravy je orientačný podľa náročnosti opravy.

Do ceny opravy sa započítava doprava na adresu.
Cena sa orientačne oznámi telefonicky a presnú cenu vám oznámi technik po obhliadke skla. Ceny si môžete pozrieť v našom cenníku. Keďže ide o mobilný servis, niektoré ceny sú upravené smerom hore. Ak máte známeho/známu, ktorá chce tiež opravu čelnéhhó skla a vie sa dostaviť na vašu adresu je možné cenu upraviť už za stánkovú cenu.

Niekedy sa stáva, že zákazník si kúpi jazdené auto a nájde na skle narušenie v podobe malých odleskov. Môže to byť už opravovaná prasklinka. Takáto prasklinka sa po druhý krát opraviť nedá. Vtedy sa platí výjazd ak technik neurčí inak. Aby sme sa vyhli takýmto nedorozumeniam, je dobré si prasklinky odfotiť v čo najlepšej kvalite a zaslať nám to na tel: 0903 683 004, alebo Facebook Oprava autoskla Nitra alebo na e-mail servis@opravaautosklanitra.sk.

NAPÍŠTE NÁM

Máte záujem o niektorú z našich služieb? Stačí vyplniť tento formulár a budeme vás spätne kontaktovať.
Alebo nám zavolajte na 0903 683 004.

O ktorú z našich služieb máte záujem?